به وبلاگ مذهبی جبرئیل خوش آمدید

جواب ناباور

سلام.

اول از همه عرض کنم، من برای دلایلم و متقاعد کردن شما دوست عزیز، مبلغی نخواهم گرفت. البته اگه خدا خواست تونستم متقاعدت کنم.

اما جن! من ساکن شهرستان گنبدکاووس تو استان گلستان هستم. حدود 45 درصد ساکنین شهر ما ترکمن هستن. دوستان ترکمن اکثرا سنی هستن. من و تمام شیعه های شهر در کنار این مردم خوب زندگی می کنیم. من با سنی ها مشکلی ندارم! نه تنها شنی! من دوست یهودی هم دارم! سه دوست از روسیه دارم که کومونیست هستن!

پس! خواهشی که دارم اینه که بنده رو به حکم ناروا محکوم نکنین!

اما دوستان خوبم از طایفه ی جن! جن یک حقیقته! ما بعد الطبیعه! ارواح خبیس و... همه چیزهاییه که نه تنها ما مسلمانها، بلکه جوامع مسیحی و یهود هم قبولشون دارن. مثلا به یه تحقیق کوچیک تو کتاب عظیم تورات به بخشی برلخورد میکنی که شرح ساخت مسجد الاقصی رو به دست اجنه میده. مسجد عزیز اقصی به دست اجنه در زمان سلیمان نبی ساخته شد. انتقال تخت بلقیس ملکه سبا به دست معاون حضرت سلیمان که جن بود انجام شد. شیطان از طایفه جن هست.

اما ماجرای دوست سنی که اشاره کردی! اون اصلا ربطی به اثبات اجنه نداشت! چرا که من اشارم به سنی نبودن اجنه بود.

اجنه وجود دارن. پدر من آدم عاقل و بالغیه که خودش در منطقه سیستان، در سه دوره زمانی متفاوت (کودکی، نوجوانی و جوانی) اجنه رو دیده. نمیدونم خبر داری یا نه، در منطقه ی سیستان اجنه زیاد یافت میشه. یک شکلش که خاص اون منطقه ست "مرد آزما" نام داره که با قد بلند ظاهر میشه و بعضی چوپانها خبر دادن که غولی رو دیدن که گله هاشون رو رم داده.

از هرچه بگذریم، خود بنده شاهد زنده هستم که اینجام! اگه بگم به چشم خودم؛ در هوشیاری کامل، این بندگان خدا رو مشاهده کردم، چی میگی؟

اما شفاعت از جانب ائمه علیهم السلام! به غیر از ائمه، حضرت عیسی و یوشع از پیامبرانی بودن که مرده رو زنده میکردن. اغلبته این عزیزان و ائمه علیم السلام، همه واسطه هستن! اونکه مرده رو زنده میکنه یا مریض رو شفا میده خداست. این عزیثزان واسطه ی فیض هستن. به این معنا که خداوند به شرف این عزیزان مرده رو زنده یا مریض رو شفا میده.

به طور مثال! ما یک دوست خانوادگی داریبم که از قضا ترکمن هم هستن. این دوست عزیز مدتها پسر دار نمیشد، رفت مشهد و نذر کرد تا صاحب فرزند پسر شد! اسمش رو هم "مهدی" گذاشته. شما میگین اتنفاقیه؟ نظر بنده و خود این دوست عزیز چیز دیگری ست!

چشمه ای که در بجنورد در قدمگاه حضرت رضا علیه السلام در حجال جوشیدن هست. چشمه زمزم در سرزمین عربستان. اینها همه معجزه و نشانه ای از قدرت لایزال خدا و درجه قرابت ائمه و مرسلیتن به خداونده.

یه معجزه زنده دیگه هفت حلقه چاهی هست که به دست حضرت علی علیه السلام در مدینه حفر شد. امروز در فاصله ده قدمی از این چاهها، چاه حفر کردن (با تکنولوژی امروز) اب شور بالا اومده! هر جایی کندن، آب شور بوده!

شما میگی اتفاقیه؟ بنده فکر نمیکنم!

حالات بنده نمیدونم شما از اسلام خارج شدی، به چه دینی وارد شدی! اما به هر دینی هم که وارد شده باشی، طبق آمار سازمان جهانی اماتر در سال 1999، 98 درصد مردم جهان، خداوند، زندگی بعد از مرگ و ماورالطبیعه رو قبول دارن.

بازم اگر مجاب نشدی یا نقطه ی تاریکی بود، بنده با کمال میل در خدمتم.

زنده باشی!!!

+ محمد ; ۱٢:٠٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢۳ فروردین ۱۳٩۱
comment نظرات ()