مقدمات احضار جن/ بخش دوم/ مندل یا حصار(2):

دوستان خوب خودم سلام! تو پست در مورد واجبات گفتم، خب حالا یه نفر همه این کارها رو کرد، می تونه بره یه کتاب برداره و جن احضار کنه؟

جواب نه است.

برای احضار جن مقدماتی وجود داره:

1) مکان: محلی که می خوایین توش جن احضار کنین خیلی مهمه، حداقل شرایط یه محل مناسب پاک بودن، خلوت بودن(جز شما کس دیگه ای نباشه) و ساکت بودنه؛

2)استعمال بوی خوش: مطمئن نیستم اما فکر می کنم تو یکی از پستها در مورد بوی خوش چیزایی گفته باشم. عود، عنبر، مشک، اسپند و خیلی گیاههای خوشبوی دیگه برای احضار جن لازمه، چرا که اجنه از بوی خوش خوششون میاد. تهیه این مواد هم خیلی سخت نیست، می تونین یه سری به عطاری بزنین و بگین دودکردنی خوشبو می خوام؛

3) کشیدن مندل یا حصار: مهمترین بخش در مورد محل احضار، کشیدن مندل یا حصاره؛ چرا که گاهی اوقات شما برای احضار به بیابون می رین. خب اونجا نه کسی هست و آلودگی وجود داره پس همه چیز آماده است؟ جواب نه است. خوب...

 مندل اصلا چی هست؟

تو چند پست قبل گفتم مندل(حصار) دایره ای هست که فکر احضار کننده به دور خودش می کشه. بذارین حرفم رو تصحیحی کنم: مندل یا حصار هر شکل هندسی بسته ای است که با چاقو یا چوب یا قلم برروی زمین کشیده می شود و فرد احضار کننده در آن می نشیند(چقدر قلنبه سلنبه گفتم!).

جناب سراج الدین سکاکی یکی از بزرگترین نویسنده های کتب علوم غریبه اسلامی در سطح دنیاست، ایشون تو یکی از کتابهاش می گه«در بسیاری از کتب مندل را به شکل دایره گفته اند، اما من مندل را به شکل چهارگوش رسم می کنم و آنچه به شما می آموزم چیزی است که خود آنرا تجربه کرده ام(مندل چهارگوش).

برای همین گفتم مندل یا حصار هر شکل هندسی می تونه باشه.

کاربرد مندل یا حصار:

وقتی شما جنی رو احضار می کنین، در قدم اول اون می خواد به شما صدمه بزنه، برای همین شما باید با وسیله ای از خودتون محافظت کنین. برای همین دور خودتون دایره ای می کشین و داخلش می شینین و بعد شروع به عمل احضار می کنین. وقتی جن ظاهر می شه، امکان داره بخواد شما رو از مندل بکشه بیرون، اما شما نباید گول بخورین، باید باهاش عهد ببندید(در مورد عهد بین جن و انسان تو کتب علوم غریبه اومده، هر عهدی روش خاصی داره که مربوط به خودشه برای همین من چیزی فعلا در موردش نمی گم)؛ بعد از بستن عهد می تونین از مندل خارج بشین.

طریقه کشیدن مندل یا حصار:

تو بعضی از احضارها دستور کشیدن مندل با دستور زیر متفاوته و دلیلش هم اینه که اون احضار مندل خاص خودش رو داره؛ اما معروفترین و قدرتمندترین حصار که جلوی اجنه بسیاری رو گرفته اینه:

به دور خود دایره ای رسم می کنید و در حین رسم دایره آیةالکرسی و چهار قل (سوره توحید، سوره کافرون، سوره ناس و سوره فلق) رو می خونین و داخلش می شینین.

البته می شه با انگشت هم دور خوتون بکشین ولی چون خطی به جا نمی مونه، ریسکش بالاست چون امکان داره بدون اینکه بدونین پاتون رو از مندا بیرون بذارین. اما از بعضی ها اطراف سجادشون با انگشت خط می کشن و محیط سجاده رو مندل قرا می دن که این هم می شه و کثیفکاری هم نداره.

مساحت مندل یا حصار چقدر است؟

در این مورد اندازه دقیقی وجود نداره، اما فکر می کنم اگه محدودیت نداشته باشین چها متر مربع اندازه مناسبی باشه؛ چرا که گاهی اوقات بعد از خوندن دعا باید منتظر شد و این انتظار گاهی ساعتها طول می کشه، برای همین می تونین داخل مندل آب و نون برای خودتون بذارین که اگه انتظارتون طولانی شد، ضعف نکین.

مندل اضطراری(ساده ترین نوع مندل):

گاهی می شه که از دور گردون(به قول آقای DEAD POOL)، جنی به شما حمله می کنه، و شما فرصت ندارین که مندل اصلی رو بکشین یا یادتون رفته که مندل بکشین و حالا جن اومده و اوضاع خطری شده، در این موارد می تونین یه دایره دور خودتون بکشین و فقط لفظ مبارک «بسم الله الرحمن الرحیم» رو بگین و برین داخلش. البته این نوع مندل به نظر ضعیفتر میاد اما خب«کاچی به ز هیچی».

یا علی!

/ 4 نظر / 716 بازدید
ناشناس

ايول اما تا اينجا كه از احضار چيزي نگفتي! ما منتظريم!

داود

سلام به نویسنده محترم مطالبی که نوشتی واقعا’ خلاصه ومفید بوده وخیلی استفاده بردم فقط ! محترمانه عرض کنم که شما هم مانند تمامی افرادیکه درباب علوم غریبه و اسرار ان ( بلاخص کلیددرب ورودی این علم ) بنحوی قلم در دستتان میرقصانید که خواننده نفهمد؟وسعی براینست که بفهمانید که احاطه کامل به این علم دارید! ولی دریغ از یک مطلب غیر تکراری ؟ باور بفرمائید استاد ! یا که ترا ......... خوانم نمیدانم ولی همان استادی شایسته شماست . باوربفرمائیداستاد من نزدیک 80 کتاب (فارسی وعربی) خطی وغیره قدیمی و امروزی هرانچه نوشته شده تکراری که میشدهمه انهادرهشت کتاب یاکه کمترنوشت . چرا؟ جائی هم که تکراری نیست جوری طلسم وگنگ مینویسند که فقط خودشان میدونند چه نوشتند! توضیحا هم میگویند که درخانه گرکس است یکحرف بس است!! یاکه ....آموختند/مهرکردندودهانش دوختند؟ خوب پس فایده اینهمه نوشته ها چیست ؟ موقعیکه من خواننده نباید از این علم چیزی بفهمم و اگر چیزی هم تصادفا فهمیدم یاخیلی سخت یا اصلا عملی نیست ؟ وجالب اینستکه همه مدعی هستندکه همه شیاد و دکاندار وخود برحق ! درحالیکه حرفی غیر تکراری یا بدون رمز و رموز برای گفتن ندارندووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهنام

سلام. کیف تصبر علی ما لم تحط به خبرا:چگون صبر توانی کرد بر آنچه که بر آن آگاه نیستی.چند وقت پیش اتفاقی برام افتاد که نیروهای ماند و یا به تعبیر دیگه نجواهای نفسانی و شیطانی از اون اتفاق بر ضررم استفاده کردن و بهم میگن که تو دیگه تموم شدی و پاک نا امید شدم.دیگه اون احساس عزت و اون غرور خوبی رو که قبلا داشتم رو دیگه ندارم.هر چی به خودم تلقین میکنم که از اون اتفاق آسیبی ندیدم افاقه نمیکنه اما چه کنم؟تا دلیل و حجت نیاد و عقل رو راضی نکنه آدم احساسش از اتفاقی که براش افتاده عوض نمیشه.میخواستم برادری از جان رو احضار کنم که کمکم کنه از کمیت اون اتفاق اما با خوندن این مقاله فهمیدم که کار من نیست...موفق باشی.برای ما هم دعا کنید

farokh

لطفآ هروقت حتی سعی واسه احضار یک جن رو کردید بعد بیاین اینجا مطلب بذارید. عزیز من روش مندل کشیدن اینجوری نیست. حتمآ باید شعاع دایره ای که میکشید 5 متر الی 7 متر باشه و 7 بار خط دایره رو بکشید. در بعضی از احضارها باید 3 یا 4 بار اون 7 دور رو با شعاع 7 متر بکشید. شما که حتی یه بار هم سعی واسه احضار نکردید پس الکی چیزی تحویل مردم ندید چون انقدر خطرناکه که حتی یکی از استادان من که یکی از بزرگان بود داخل مندل مورد حمله قرار گرفت وتمام استخوانهای بدنش رو خورد کردن. این چیزا بچه بازی نیست. در ضمن داخل اون مندل تا چندین روز باید بمونید و هر روز چیزایی میبینید که اصلا خوشایند نیست و باور کنید که اصلا دوست ندارید این چیزا رو ببینید. چیزایی که لازم داره آتش و پی گرگ و چیزای دیگه که اسم نمیبرم. لطفآ چیز الکی به خورد ملت ندید