آیا جنیان ( کسانی که احضار جن می کنند ) کافرند ؟

دوستان خودشون خوب می دونن که اجنه دارای ادیان و مذاهب زیادی هستند ( اما همانطور که قبلا گفتم توشون سنی نیست => بخش آیا باید از جن ترسید ) ، فردی که می خواهد جنی را احضار کند مختار است بین ادیان مختلف انتخاب کند ؛ کافر ، مسلمان ، مسیحی ، یهودی ، زرتشتی و... دست فرد احضار کننده است .

مطلبی جالب : یه روز داشت تو فهرشت یکی از کتابام می گشتم که چشمم به عنوان جالب و عجیب افتاد « احضار زیتونه ، خواهر شیطان » ، از بس عنوانش دور از انتظار بود ناخودآگاه به سمتش کشیده شدم و کنجاویم گل کرد که برای احضار این موجود چکار باید کرد ؟! البته الآن که این مطالب رو درج می کنم مدتی از اون ماجرا می گذره و برای همین ذهنیت دقیقی از مطالب کتاب ندارم اما کلیتش به شرح زیر بود :

گفته بود چیزی رو روی یک کاغذ نوشته سپس اون رو داخل کفن پوسیده ای ( که اون رو هم باید از یک قبر کهنه بیرون کشیده باشید ) در یک قبر کهنه در یک قبرستان کهنه دفن می کنیم . بالاخره به هر جون کندنی هست این افریت ( خواهر شیطان ) ظاهر می شه ( قسمت جالبش اینجاست ) ، عجوزه ای ظاهر می شه به سینه های آویزان و چهره سیاه و موهای ژولیده ؛ وقتی دیدیش بهش می گی ای زن زیبا من عاشق تو شده ام و خواستار ازدواج با توام پس او را به عقد خود در می آوری تا او نیز تورا از ما و درهم بی نیاز کند !!!!!

نمی دونم شاید بعضی ها اصلا ماجرا رو باور نکنن ؛ شاید بعضیها بگن کاش دستورالعمل به صورت کامل یادش بود تا ما هم آره ؛ به هر حال خدای عالم شاهده این عین جملات کتابه . خوب چی شد که این داستان واستون تعریف کردم ، می خواستم یه سوال ازتون بپرسم : دوستان من به نظر شما کسی که به یه همچین دستوری عمل می کنه و یه همچین موجودی که خواهر دشمن مادام العمر انسانه رو احضار می کنه آیا یه همچین کسی بویی از انسانیت برده ؟ چه برسه به این که بخوایم بهش بگیم مسلمان !!!

با توجه به اونچه که تاحالا متوجه شدیم جواب سوال بالا بستگی داره حالا مشروحش رو عرض می کنم .

در بخش احضار ، تا اونجا که من می دونم احضار کننده های ماهر می تونن انتخاب کنن که جن احضار شده مرد باشه یا زن ، مسلمان باشه یا غیر مسلمان و اگر غیر مسلمان چه دینی داشته باشه و یا اصلا دین داشته باشه یا نه . اما اون دسته از افرادی که چیزی بارشون نیست و ننه قمر تشریف دارن این قدرت رو ندارن ، البته باید عرض کنم که 90 درصد این افراد فقط درصدد احضار جن هستند حالا به هر شکل و قیافه ای و 10 درصد باقی مانده هم اصلا توباغ نیستن که بابا این جنی که می خوای احضار کنی کافره اگه نتونی مهارش کنی باباتو در میاره ...

خوب دوستان بحثو ملال آور نمی کنم با مقدمات بالا باید عرض کنم اون دسته که هیچی بارشون نیست رو اول فاکتور بگیرین و اصلا از لیستتون حذف کنید ، بریم سراغ اونایی که کارشون رو بلدن :

کسانی که جن مسلمان احضار می کنن و یا اگر هم جن غیر مسلمان ( تاکید می کنم منظور از جن غیرمسلمان لزوما جن کافر نیست ، منظور می تونه هر جن و دارای هر دین و مذهبی باشه ) رو احضار می کنن برای مقاصد دنیوی نیست بلکه برای یاد گرفتن برخی علوم یا مباحثه و مناظره است این افراد رو نمی شه گفت که کافرند البته در هر مجموعه ای عده ای گرگن تو لباس میش اما ما اونچه رو که می بینیم و با عقل و منطق جور در میاد رو قبول می کنیم ، که گفته اند :

هرکه را جامه پارسا بینی / پارسا دان و نیک مرد انگار

ور ندانی در نهانش چیست / محتسب را درون خانه چکار

این درمورد آنکه می بینیم و اینکه اهل از نااهل تا حدودی متمایز بشه اما این تمام موضوع نیست و گاهی نیاز به شناخت دقیق و ریشه ای که برایاون هم روشی بسیار ساده اما بسیار کربردی وجود داره که عــــــــرض می کنم :

دوستان شاید شنیده باشن که بعضیا می گن فلانی برای نوشتن دعا روی قرآن می شینه یا پشت به قبله می کنه یا از این قبیل حرفها ؛ من به دوستان عرض می کنم که بله من خودم به عینه دیدم که طرف به بهانه اینکه اینی که می نویسم باطل سـِحره پشت به قبله کرد و نوشت ... خوب این علامت مشتی است از خروار نشستن رو قرآن ، پشت به قبله کردن ، نگه داشتن ادرار درون شیشه ( که عده ای از این شیادین این نجاست رو تو غذای مشتری میریزن تا اون رو تسخیر کنن که متاسفانه کاری هم هست البته ، دعا لازم داره ، جیش نکنین به خورد ملت بدین  هااااا... ) ، اینکه بعضی از اونها مشتری بدبخت رو مجبور می کنن عمل خلاف شرع بکنه مثلا جنب شد غسل نکنه یا تا فلان قدر روز نماز نخونه و ... یا اینکه عده ای خودشون رو زخمی می کنن که ما خودمون رو به خاطر گناهانمون تنبیه می کنیم که این عمل به صراحت توسط مراجع محترم حرام اعلام شده و خیلی دیگه از این قبیل کارهای خلاف شرع .

برای فهم بیشتر نیاز دیدم تا ماجرایی رو براتون تعریف کنم :

خوب دوستان از اینکه مارو تحمل می کنین متشکرم ماجرا از این قراره که :

روزی توی کتاب مستتاب « دوهزار و یک ختم » به مبحث ختم آیه مبارکه نور برخوردم و دیدم درصورت موفقیت دراین امر خیلی چیزها نسیب آدم میشه و درصدد براومدم تا ختم رو انجام بدم اما فرصت نداشتم و سرم خیلی شلوغ بود تا یک روز با یکی از دوستان که سری در علوم غریبه داشت ملاقاتی داشتم و ماجرا رو براش تعریف کردم ، بهم گفت آیه نور رو اگه بیش از پنج بار می خوای بخونی باید مندل بکشی ( در بخشهای بعد درمورد مندل یا حصار مفصل صحبت خواهیم کرد فقط همین قدر بدونین که مندل دایره ای است که شخص احضار کننده به دور خودش می کشه ) ، این ماجرا گذشت تا حدود دوماه بعد که دوباره بحث این ختم به میان اومد به اون شخص گفتم می خوام این ختم رو انجام بدم گفت برای اینکه سریعتر به هدف برسی و به هدف والاتری و کاملتری برسی باید به چند نکته عمل کنی : اول از خوردن گوشت تو مدت ختم پرهیز کنی ، دوم نون جو و کشمش بخوری ( به جای غذای روزانه ) ، سوم جای خلوت بشینی و بوی خوش ( عود ، عنبر و ... ) بسوزانی ، چهارم لباس پاک بپوشی و خیلی توصیه های دیگه .

البته متاسفانه هنوز موفق به این ختم نشدم اما به شدت علاقه به انجامش دارم ، به دوستانی هم که دوست دارن این ختمها رو انجام بدن توصیه می کنم با مطالعه و با احتیاط وارد عمل بشن که «فیله اومد آب بخوره افتاد و دندونش شکست ...»

خوب خدمت رفقای عزیز خودم عارضم که: دیدین که توصیه های اون عزیز به من چی بود ، نگفت نماز نخون ، نگفت پشت به قبله بخون ، نگفت با خون بنویس و خیلی نگفتهای دیگه ... این ختم یک ختم الهی است و دراون یک آیه که از عزیزترین آیات قرآنه محور عمل قرار داده می شه درضمن اینکه برای ختم در هر بار خوندن آیه باید لفظ مبارک « بسم الله الرحمن الرحیم » آورده بشه ، حال آنکه در خیلی جاها دیدم که می گن فلان سوره رو چهل بار بدون  « بسم الله الرحمن الرحیم » بخون !!!

در کل به عنوان حرف آخر در این مقوله باید عرض کنم که رفتار و سکنات فرد مورد نظر رو زیر نظر بگیرین ببینین نمازش اول وقته ، نمازش رو ترجیحا به جماعت می خونه ، آیا اهل غیبت و بدگویی هست و هزاران فاکتور دیگه ، من بهتون خط می دم شما سرخطو بگیرین تا آخرشو می رین خیالتون راحت. در مورد کتابها هم همینه اگه توی کتابی دیدین شما رو امر به عمل حرام و حتی مکروه می کنه بهتون از همین الآن می گیم اون کتابو ببوسین بزارین کنار که تهش سیاهیه .

/ 4 نظر / 242 بازدید
saeed

salam man chandta khatm mojarab mikham mesla aye noor ke goft va oon ehzar zeitoone rasti pdf in ketab 2001 khatm ro dari baram befresti

مهلا

بنظرتون این افرادی که میشین الکی اظهار میکنن مثل امثال من و بچه های دیگه ....خیلی جدیه یا معمولیه خطر؟راستی شما در این مورد خیلی واردین؟

مهلا

ایا میشه با جن ها ازدواج کرد؟

YeGaNe

احضارجن درخواب یاکشف درخواب مشکلی داره؟ چجوری بایدآمادگی احضارجن روپیداکنیم؟